STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA HNÚŠŤA
Hlavná stránka
Úvod Ivo Fero Erik Marek Tomáš Miro S. Miňo Miro B. Maroš Jožko M. Jožko K. Heňo Tomáš

V júni som sa dozvedel, že idem na stáž do španielskej Malagy na mesiac. Ani som to tak nevnímal, až kým sa to pomaly neblížilo. Až potom som začal uvažovať aké to tam bude. Deň pred odletom som ani nespal, pretože som sa veľmi tešil. Tak ďaleko som ešte v živote nebol. Hneď ako sme prileteli do Malagy, tešil som sa ešte viac. Ako som uvidel  to mesto, tak som bol „odstavený“ , také veľké a pekné mesto som ešte nevidel.

Už na letisku nás čakala sprostredkovateľka Zuzka, s ktorou sme sa odviezli autobusom na privítanie v španielskom štýle: tapas a miestne nápoje. Potom sme išli na miesto kde sme boli ubytovaní. Bolo to tam také nezvyčajné a to sa mi na tom tak páčilo .

Keď sme sa ubytovali, tak sme šli na večeru  a potom sme vyrazili do ulíc. Hneď sme sa jedna partia stratili, ale našli sme po čase cestu domov a odvtedy sme vedeli skoro všetko, kde čo je. Vo firme sa mi to zdalo skoro také isté ako u nás, len tam bolo viac strojov a viac vymožeností aj pre zamestnancov. Zoznámili nás so šéfom a hneď na prvý pohľad sa mi zapáčil. Práca bola celkom ľahká. Veľa nového som sa naučil, hoci niečo som už vedel. Určite by som sa tam ešte chcel vrátiť. Presne do Malagy a aj do tej firmy kde som robil. Celkom by som si tam vedel predstaviť svoj život. Som rád, že som tam mohol byť, ďakujem všetkým, ktorí mi to umožnili.