Moja stáž v Malage bola veľmi zaujímavá .

Zo začiatku som sa bál, že sa tam budem nudiť. Hneď po prvom výlete sa mi tam začalo páčiť.

Robil som vo firme DISMOSAUTO a hoci som bol sám z našej skupiny, bol som veľmi spokojný. Bol to servis na autá značky ŠKODA. V práci som sa v niečom zdokonalil, ale aj toho veľa naučil a bolo to veľmi zaujímavé. Vždy som sa tešil na ďalší deň.

Z voľného času sa mi asi najviac páčilo, keď sme chodili na pláž, lebo ešte nikdy predtým som nebol pri mori .

Z chodenia po výletoch sa stal môj koníček. Všetko bolo veľmi zaujímavé, nové. Najviac sa mi asi vryje do pamäti výlet a návšteva delfinária v Benalmadane a typická španielska dedinka v Mijase . Toľko nových, nepoznaných vecí som tu objavil za taký krátky čas.

Život v Malage je úplne odlišný od života na Slovensku. Ľudia sa tam zabávajú -  každý deň až do noci .

V práci som sa zoznámil s novými ľuďmi, ktorí boli ku mne veľmi milí a priateľskí. Vládla tam vždy priateľská atmosféra, žiadny stres, hoci voči šéfovi cítil každý rešpekt.

Bolo to pre mňa prvýkrát byť preč z domu a k tomu v zahraničí. Neľutujem, že som sa na to dal - dalo mi to veľmi veľa : či už skúseností z práce, alebo aj možností spoznať novú krajinu, jej národ .