STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA HNÚŠŤA
Hlavná stránka
Úvod Ivo Fero Erik Marek Tomáš Miro S. Miňo Miro B. Maroš Jožko M. Jožko K. Heňo Tomáš

Moja stáž v Malage sa mi veľmi páčila. Bolo to veľmi zaujímavé vidieť nový národ, novú kultúru. Naučili sme sa niečo  zo španielskeho jazyka, k čomu by sme inak nemalipríležitosť.   Vďaka intenzívnemu kurzu španielčiny, ktorý sme absolvovali pred odchodom, sme mali základy  a tak sme sa vedeli dorozumieť v základných veciach.

Práca v Malage bola vynikajúca. Pracoval som vo firme ARTEMA DECORACIONES.  Vyrábali sme rôzne kusy alebo časti nábytku, ako napr. vitríny, stoly a veľa iných vecí.

V Malage je život  úplne iný ako na Slovensku. Život tam je veľmi kľudný a pohodlný. Nikto sa tam neponáhľa. Všetko je maňana.

Malaga je  obrovské mesto, veľký ruch, čo sa mi páčilo. Chodievali sme aj po rôznych iných mestách a tak sme spoznávali Španielsko a jeho kultúru.

S bývaním som bol  spokojný, až na nočný život, kvôli ktorému sa  nedalo veľmi spať. Ale aj na to sme si časom zvykli. Určite by som odporučil každému, koho vyberú, aby tam išiel. Je to neopakovateľná šanca ochutnať  iný život, vidieť novú kultúru a vyskúšať si  prácu v zahraničí.